M I N O X I D I L

KIRKLAND MINOXIDIL

Bezpieczny i skuteczny lek na porost włosów

Kirkland Minoxidil to najlepszy roztwór płynny Minoxidilu w przystępnej cenie. Środek zawiera 5% roztwór Minoxidilu, jedynej substancji mającej udowodnione naukowo działanie w procesie stymulacji odrostu włosów i brody. Substancja aplikowana dwa razy dziennie pobudza odrost włosa i pierwsze efekty są widoczne po około 3-4 miesiącach. Ostateczny efekt można osiągnąć po 6 miesiącach regularnej aplikacji.  Minoxidil przeznaczony jest dla osób z historią łysienia androgenowego bądź uwarunkowanego genetycznie. Nadmierne wypadanie włosów na początku stosowania preparatu nie jest przeszkodą du o jego dalszego stosowania, a tylko jednym z objawów świadczących o działaniu Minoxidilu.

Można powiedzieć, że Kirkland jest jedną z najpopularniejszych marek, które oferują Minoxidil jako lek na wypadanie włosów i stymulację wzrostu brody. Stężenie minoksidilu w tym produkcie wynosi 5%, co według badań zapewnia użytkownikom znacznie lepsze rezultaty  niż stężenia 2%.

Sposób zamawiania produktu jest bardzo prosty, wystarczy wypełnić formularz w zakładce Dostawa. Dostawy minoxidilu realizowane są za pomocą kilku operatorów pocztowych. Wysyłka następuje w tym samym lub następnym dniu roboczym. Sprawdź aktualne minoxidilu w zakładce Cennik.

Exit mobile version